Oznámení o uzavření MŠ

Upozorňujeme rodiče a zákonné zástupce, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci přijala vláda ČR další krizová opatření, jejichž součástí je také uzavření mateřských škol v ČR od 1. 3. 2021. Toto opatření je prozatím přijato na dobu 3 týdnů. Více informací najdete ve svých e-mailech.UPOZORNĚNÍ

 

Upozorňujeme zákonné zástupce (rodiče) a osoby jimi pověřené (prarodiče, tety, strýce atd.), které vodí děti ráno do MŠ nebo je odpoledne vyzvedávají, že od 10. 9. 2020 znovu vstupuje v platnost povinnost nosit ve všech vnitřních prostorách roušky.

Na děti a personál v MŠ se vztahuje výjimka Ministerstva zdravotnictví a roušky v MŠ nosit nemusí.

Znovu připomínáme, že do MŠ nemůže být od zákonných zástupců převzato dítě s projevy jakéhokoliv onemocnění, především však se zvýšenou teplotou, horečkou, rýmou nebo kašlem.

Děkujeme za pochopení.

Učitelky MŠ ŽďárecZkrácená provozní doba MŠ v úterý 1. 9. 2020

 

Upozorňuji rodiče (zákonné zástupce), že v úterý 1. 9. 2020 bude zkrácená provozní doba v MŠ. Školní jídelna bude vařit obědy až od středy 2. 9. 2020.

Prosím rodiče, aby si děti vyzvedli nejpozději do 12 hodin. Dopolední svačina bude pro děti v tento den v MŠ zajištěna.

Děkuji za pochopení.

Irena ŠirhalováSchůzka pro rodiče - 31. 8. 2020 v 16 hod.

 

Srdečně zveme rodiče na informační schůzku, která se uskuteční v pondělí 31. 8. 2020 v 16 hodin v MŠ Žďárec.

Povíme si něco o organizaci a průběhu nového školního roku, společně zkontrolujeme, vyplníme a podepíšeme některé dokumenty a formuláře a kdo bude mít zájem, může již předem zaplatit příspěvek na pitný režim (250,- Kč na dítě) a příspěvek na akce (1000,- Kč na dítě).
Dále Vás chceme poprosit, stejně jako minulý rok, jestli byste mohli pro každé dítě přinést papírové kapesníky (nejvhodnější jsou ty v krabičce, dobře a rychle se vyndávají).
Předem děkujeme.
Hezký a pohodový konec srpna Vám přejí a na společné setkání se těší
Irena Širhalová a Monika Holubářová - učitelky z MŠ Žďárec


Výlet do přírody – okolí Žďárec

Dne 18.6. vyrazíme s dětmi do přírody okolí Žďárce.

Prosím rodiče, aby dětem nachystali batůžek s dostatek tekutin, pláštěnku, něco na chuť. Svačinu budou mít děti zajištěnou z MŠ.

Cesta bude náročnější než jsme zvyklí, prosím o pevnou obuv, sportovní oblečení a pokrývku hlavy!!

 

Sraz v MŠ nejpozději do 7.50hod.

Moc se těšíme a děkujeme za spolupráci.PROSÍME RODIČE, ABY DALI VĚDĚT DO STŘEDY 17.6. P. HÁBÁNOVÉ DO JÍDELNY, ZDA  BUDOU VAŠE DĚTI NAVŠTĚVOVAT MŠ DO KONCE ČERVNA, SKRZ VYUČTOVÁNÍ OBĚDŮ A SVAČINEK.Usmívající seMŠ Vidonín

Dne 19.6. vyrazíme s dětmi do MŠ Vidonín na divadelní představení "My jsme kamarádi". Sraz ráno do 7.50. hod. Svačina bude ještě v MŠ. Návrat po 11hod., poté běžný režim MŠ.

ZKONTROLUJTE PROSÍM ZDA MAJÍ DĚTI NA ŠATNĚ ROUŠKY, BUDEME JE POTŘEBOVAT DO AUTOBUSU.

Děkujeme za spolupráci.Usmívající se© Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov, Žďárec 28, 594 56