Vychovatelka

Mgr. Veronika Zemanová

Kontakt: tel. 732 795 476

Poplatky za ŠD

celodenní: 50,-/měsíc

jednodenní: 30,-/měsíc

 

Splatnost poplatku 2x ročně (platit hotově vychovatelce ŠD)

září, říjen, listopad, prosinec - do 30.9.2018  (200 Kč - celodenní, 120 Kč - jednodenní)

leden, únor, březen, duben, květen, červen - do 31.1.2019 (300 Kč - celodenní, 180 Kč - jednodenní)Provozní doba

odpolední: 10,55 - 16,00 hodPoslání školní družiny

Školní družina tvoří ve dnech školního vyučování mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. ŠD není pokračováním školního vyučování, má svá specifika, která ji odlišují od školního vyučování. Hlavním posláním ŠD je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků, částečně také dohledu nad žáky.Vnitřní řád školní družiny

Soubory ke stažení:
Vnitřní řád ŠD  (doc, 94 kB), 18.10.2013, 10:08
Listopad

2.11.2018 proběhlo Halloweenské spaní v družině. Děti čekaly soutěže a filmová pohádka s halloweenskou tematikou. Na stezku odvahy si všichni vytvořili lucerničku z pomeranče. Každý, kdo stezku absolvoval, byl v cíli odměněn. Prošli všichni!

11.11. - ani letos jsme nezapomněli na svátek Sv.Martina. Děti se nemohly dočkat pravých vloček, a tak s těmi papírovými vyzdobily obrázky koňů na nástěnce. Pravých sněhových vloček se dočkaly o týden později. Venku se proto konala koulovačka a stavění prvního sněhuláka.

V tomto měsíci se někteří poprvé dostali k práci s keramickou hlínou. Nadšeně vyrábí podle své fantazie vánoční výrobky, protože nás čeká vánoční jarmark s možností zakoupení jejich výrobků.Říjen

Podzim je tady a s ním je spojené barevné listí, sklizeň ovoce a zeleniny, ježci, vydlabávání dýně,... Tím vším jsme si zkrášlili naši družinu. Tento měsíc jsme také plánovali pouštění draků. Nakonec zůstalo jen při výrobě draků z barevných klacíků. Ty se pak zavěšení na okně pohupovaly ve větru.

Fotogalerie:
Září

V září jsme do našich řad přivítali nové kamarády. Ti se velmi rychle rozkoukali a zapojili do činností ve ŠD. Asi nejvíce je zaujala autodráha, kinetický písek a kreslení.

Každý slunečný den si děti hrají na školním hřišti nebo v areálu u altánu za školou.

Fotogalerie:


© Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov, Žďárec 28, 594 56